KONST / Litografier / Färglitografi 13988423
*
nr 1398 8423
Mark Bodé
(f. 1963), USA
Färglitografi, "Bodé Stockholm Tribute". Signerad, numrerad 11/100. Motivet: 20x21, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Mark Bodé, amerikansk konstnär född 1963 i Utica, New York.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 maj 2021
kl 19:45:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 21:19:17
1
100 kr
22/5 23:25:50
2
Vinnande bud
23/5 00:22:23
2
justering av budtak
24/5 19:37:27
2
justering av budtak
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mark bodé usa
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Mark Bodé
Mark Bodé, amerikansk konstnär född 1963 i Utica, New York.
nr 1398 8423
Mark Bodé
(f. 1963), USA
Färglitografi, "Bodé Stockholm Tribute". Signerad, numrerad 11/100. Motivet: 20x21, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Mark Bodé, amerikansk konstnär född 1963 i Utica, New York.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/5 21:19:17 | 1 | 100 kr |
22/5 23:25:50 | 2 | Vinnande bud |
23/5 00:22:23 | 2 | justering av budtak |
24/5 19:37:27 | 2 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mark bodé usa
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08